Žabinec má celkem 5 apartmánů. Každý z nich má svou vlastní kuchyň, koupelnu a samostatnou ložnici. Nabízíme čisté a příjemné prostředí. Snažíme se o vysokou kvalitu služeb, aby byl náš host vždy spokojen.

Postele v penzionu Žabinec, to je to královské spaní.

Máme vysoké nároky na zdravé spaní. Základem je, aby se každý náš host dobře vyspal. Nechceme žádné kompromisy. Máme proto postele vyrobené na míru z masivního dřeva. Speciální boxspringové matrace jsou vysoké 22 cm. Postel je pohodlná a zároveň dostatečně tvrdá, takže poskytuje komfort a odpočinek.

Postele pro penzion Žabinec vyrobila na zakázku firma Lucatec Group. Nabízí postele z masivního dřeva, vyvíjí vlastní typy matrací a lůžkovin. Firma sleduje nejnovější trendy a výzkumy v oblasti zdravého spánku. Nabízí individuální řešení požadavků a přání zákazníků. Majitel firmy pan Popek je odborník, který vás provede světem postelí. Pokud si chcete vybrat kvalitu, za dobrou cenu, doporučujeme firmu Lucatec Group a její vynikající servis. www.svetspanku.cz

Snadný check-in. Ubytovat se na Žabincu je tak snadné.

Naše apartmány jsou vybaveny bezklíčovým přístupem. Před vaším příjezdem vám zašleme unikátní kód, který slouží ke vstupu do vašeho apartmánu. Doba příjezdu je tak pouze na vás. Můžete dorazit kdykoliv, kdy se to hodí vám.

Penzion Žabinec, to je bydlení s vínem.

Každý náš apartmán je vybaven vinotékou, kterou pro vás každý den doplňujeme. Víno z Kurdějova tak máte neustále ve své vinotéce k dispozici.

Dlouhodobý pronájem pro firmy.

Nabízíme dlouhodobý pronájem apartmánů zaměstnancům a manažerům společností, které podnikají v našem regionu. Naše apartmány jsou plně vybavené, mají uspořádání běžného bytu a zároveň disponují základním kancelářským vybavením, ideální pro práci z domova. K dispozici máte Wi-Fi, tiskárnu a základní kancelářský nábytek.

Máme rádi přírodu. Jsme k ní zodpovědní.

Provoz penzionu Žabinec je ekologický a ohleduplný k životnímu prostředí. Šetříme vodu, energii a investovali jsme do zelených technologií:

  • Recyklujeme odpadní vody v naší domovní čistírně.
  • Zachycujeme dešťové a odpadní vody, které opětně používáme pro splachování.
  • Používáme úsporná LED světla.
  • Vytápění a ohřev vody je postaven na technologii tepelných čerpadel.
  • Využíváme energii ze slunce. Na našich střechách máme systém fotovoltaických baterií.

 

Nenabízíme ubytování. Nabízíme zážitek.

Televize

Kabelová televize v každém apartmánu.

Kuchyně

K dispozici plně vybavená kuchyně – mikrovlná trouba, varná konvice, lednice a další.

Internet

Po celém areálu zdarma připojení k internetu prostřednictvím WiFi sítě.

Koupelny

Každý apartmán má svoji vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Parkování

Parkování přímo před budovou penzionu.

Vinotéka

Přímo v penzionu můžete strávit v naší vinotéce pohodlné chvíle u sklenky lahodného vína nejen místních, ale i zahraničních vinařství.