Podívejte se, co o nás říkají naši hosté

Paní Anna a pan Roman Jevičtí jsou velmi přátelští hostitelé. Budují svůj sen a to nejenom poskytováním ubytovacích služeb. Rádi představí nabídku lahodných vín v nové vinotéce. Poskytli radu, kdykoliv jsme ji potřebovali a byli stále přítomní. Vnější prostory penzionu se stále rekonstruují, ale nám to vůbec nevadilo. 🙂 Vnitřní část je vybavena novým vkusným nábytkem který působí velice útulně. Zdejší postel je ta nejpohodlnější co jsme zažili. 🙂 Velmi jsme uvítali možnost vzít si sebou našeho pejska, což také hodnotíme nadmíru pozitivně. Kurdějov, ve kterém se penzion nachází, nabízí výborné restaurace, dětská hřiště a kouzelný západ slunce nad vinicemi. Nám se tu skutečně moc líbilo a těšíme se na další návštěvu. Heureka Gurdau. Zdravíme Žabinec a děkujeme! 

– Martina a Luděk

I přes to, že jsme měli ubytování na jednu noc, byl pobyt velmi příjemný. Pohodlná postel, moderně vybavená kuchyňka a hlavně čisto a naklizeno. Výhodou je i krásná vinotéka, kam sme si mohli večer zajít na skleničku a ochutnat Kurdějovská vína. Příští rok pro nás Žabinec nebude jen přestupní místo, ale zdržíme se mnohem déle.

Ota

Pro pracovní cesty ideální, kousek od dálnice, do Brna 20 min a přes noc klid. Rychlé ubytování, pohodlná postel a super koupelna. I když dělají jen selské snídaně, tak jsem ráno požádal o rychlou kávu. Okamžitě mi bylo vyhověno a káva byla vynikající. Mohu doporučit, apartmán je dost veliký pro celou rodinu. Mám v plánu se sem vrátit i soukromě s ženou a dětmi.

Hort

Apartmán prostorný vhodný pro rodinu, postel exelentní, sice jsme byli na jednu noc, ale cítili jsme se tu velmi dobře. Mohu doporučit. Majitelé dělají vše aby to zdárně dokončili.

Jiří

Přidejte vaše hodnocení i Vy

1 + 8 =

nebo obdarujte své blízké