Vyberte si z celkem 5 apartmánů. U každého z nich jsme si dali záležet, aby se vám v něm dobře pobývalo.

Apartmán Pinot | č. 1 | 2 lůžka a 1 přistýlka

Apartmán Pinot tvoří prostorná ložnice, plně vybavená kuchyně, obývací pokoj a samostatná koupelna. Má pohodlnou manželskou boxspringovou postel, kterou lze rozpojit na jednotlivá lůžka. K apartmánu náleží terasa, vhodná k příjemnému odpočinku a degustaci. Pro vaše pohodlí a soukromí vám však doporučujeme využít pouze kombinaci dvoulůžka, abyste si mohli užít nerušený pobyt a vychutnat tak naše vína.

Pinot je jedna z nejstarších odrůd révy vinné. V Kurdějově je v současné době hojně vysazována, jelikož je zde pro ni příznivá půda. Pinot patří mezí odrůdy, které si můžete vychutnávat celý večer a stále objevovat nové a nové zážitky při jeho degustaci. Chceme vám proto umocnit tento prožitek a zpříjemnit vám pobyt v apartmánu téhož jména.

Apartmán André | č. 2 | 2 lůžka a 1 přistýlka

Apartmán André tvoří prostorná ložnice, vybavená kuchyně, obývací pokoj a samostatná koupelna. Má prostornou manželskou boxspringovou postel, kterou lze rozpojit na jednotlivá lůžka. K apartmánu náleží terasa, kde si po výletu na kole vychutnáte skleničku skvělého vína, které se urodilo tady u nás, v kraji André. Pro vaše pohodlí a soukromí vám však doporučujeme využít pouze kombinaci dvoulůžka, abyste si mohli užít nerušený pobyt a vychutnat tak naše vína.

André je odrůda révy typická pro náš region. Byla vyšlechtěna v nedalekých Velkých Pavlovicích křížením odrůd Frankovka a Svatovavřinecké. Krajem André je také název pro známou cyklotrasu, která se nachází kousek od našeho penzionu. Je to krásný výlet na kole mezi vinohrady, a proto jméno André dostal také jeden z našich nejlepších apartmánů.

Apartmán Merlot | č. 3 | 2 lůžka a 1 přistýlka

Náš nejveselejší apartmán! Nachází se totiž v přízemí penzionu, hned naproti vchodu do naší vinotéky. Jste tedy jen krůček k našim vynikajícím vínům, která jsou vám volně k dispozici. Opravdoví znalci vín to pak po náročné a dlouhé degustaci nemají na apartmán daleko. Apartmán Merlot tvoří prostorná ložnice, plně vybavená kuchyně, obývací pokoj a samostatná koupelna. Má pohodlnou manželskou boxspringovou postel, kterou lze rozpojit na jednotlivá lůžka. Pro vaše pohodlí a soukromí vám však doporučujeme využít pouze kombinaci dvoulůžka, abyste si mohli užít nerušený pobyt a vychutnat tak naše vína.

Merlot je královská červená odrůda. V Kurdějově dozrává a dává tak plné a kulaté víno určené i k archivaci.

Apartmán RODINA | č. 4 | 6 lůžek a 2 přistýlky

Jak už název napovídá, apartmán RODINA nabízí bydlení pro celou vaši rodinu. Je ideální pro velkou rodinnou dovolenou, kdy společně cestuje více osob. Užijete si pohodlné ubytování a zároveň budete mít svoje soukromí. Apartmán RODINA nabízí plně vybavenou kuchyni s myčkou a americkou lednicí, prostorný obývací pokoj a samostatnou koupelnu. Ložnice je vybavená manželskou boxspringovou postelí pro váš nerušený spánek. Apartmán nabízí další dva pokoje se dvěma lůžky. Z obývacího pokoje tohoto apartmánu se dostanete přímo na terasu, takže zažijete romantickou snídani, nebo příjemné večerní posezení u sklenice dobrého vína. Mysleli jsme i na takový detail, jako je pracovní stůl pro případné pracovní povinnosti.

Celková kapacita apartmánu RODINA je 6 lůžek a 2 přistýlky, takže se v apartmánu RODINA pohodlně ubytuje 6-8, na vyžádání maximálně 10 osob.

Apartmán Mezonet Galerie | č. 5 | 2 lůžka a 1 přistýlka

Kdo má rád a vyhledává mezonetové ubytování, bude milovat tento apartmán. Stylové mezonetové uspořádání nabízí velký prostor, s plně vybavenou kuchyní, obrovským obývacím pokojem, samostatnou koupelnou a celkově příjemnou atmosférou. Ložnice je vybavená pohodlnou manželskou boxspringovou postelí. Velkou výhodou našeho mezonetu je samostatný vchod, takže si užijete soukromí a nerušený pobyt.

Tento apartmán doporučujeme pro zamilované páry.

V tomto apartmánu chystáme prodejní galerii začínajících malířů.

nebo obdarujte své blízké