Spustili jsme nový web

21. června 2021

Máme velikou radost, že vám konečně můžeme ukázat náš nový web. Najdete na něm vše podstatné o tom, kde Žabinec leží, co nabízí a jak si jej můžete užít. Zároveň jsme spustili nový rezervační systém, díky kterému si sami ověříte, zda je ve Vámi vybraném termínu volno a následně si můžete udělat rezervaci.

E-shop kurdějovských vín

Ještě jednu novinku ale chystáme. Často se nám stává, že si naši hosté zamilují některá z kurdějovských vín a po návratu domů nám píší, jestli bychom jim nemohli poslat jeden či dva kartóny vína, které si u nás nejvíce oblíbili. A protože máme velkou část kurdějovské vinařské produkce na skladě pod jednou střechou, rozhodli jsme se, že pro vaše pohodlí připravíme e-shop, kde si budete moci svá oblíbená kurdějovská vína zakoupit.

Bude stačit pár kliknutí a expresní zásilka z Žabince už je na cestě za Vámi. To vše již brzy na této webové stránce. Budeme vás informovat.

Další články

Zveme vás na St. Johann Fest

Zveme vás na St. Johann Fest

Spolek kurdějovských vinařů ve spolupráci s obcí a místní farností pořádá první ročník tzv. St. Johann Fest, letní přehlídka kurdějovských vín. Jde o obnovení tradice, tyto slavnosti vína byly pořádány v Kurdějově s datem narození Jana Křtitele, tedy 24. června....

Podporujeme rozvoj Kurdějova

Podporujeme rozvoj Kurdějova

Obec Kurdějov má šanci se stát pěknou a vyhledávanou vinařskou obcí. Nikdy to není jen o jednom subjektu, ale budování povědomí  Kurdějova jako významné vinařské obce je dílem vícero rozličných společenství. Každý vinař, i ten malý, vyrábějící vína pouze pro sebe,...