Podporujeme rozvoj Kurdějova

2. května 2021

Obec Kurdějov má šanci se stát pěknou a vyhledávanou vinařskou obcí. Nikdy to není jen o jednom subjektu, ale budování povědomí  Kurdějova jako významné vinařské obce je dílem vícero rozličných společenství. Každý vinař, i ten malý, vyrábějící vína pouze pro sebe, vinařský spolek, profesionální komerční vinařství a v nekonečném případě i samotní konzumenti vytvářejí mix, který je podhoubím pro budování takovéhoto povědomí. Jde o společný zájem a cíl, pouze na této cestě každý z nás používá jiné nástroje k dosažení tohoto cíle.

Spolupráce je proto důležitá, ale musí zde být i určitá úroveň konkurence, třeba v podobě kvalitní obsluhy zákazníků, cenou, komunikací a příběhem.

Po dohodě s reklamní agenturou, se kterou jsme začali spolupracovat a vytváříme i synergii s Vinařstvím sv. Václav, jsme se rozhodli předefinovat naši základní komunikaci a soustředit se naše silné stránky a tou je především náš Žabinec – penzion, vinotéka.

Nový vinařsko-turistický portál

Proto také rozdělujeme komunikaci spojenou s Terroir Kurdějov a naším penzionem. Pracujeme na vinařském turistickém portálu heurekagurdau.cz a nebo, pokud chcete objevtekurdejov.cz. Nebojte, budeme Vás informovat o jeho spuštění.

Toto rozdělení jsme dokončili i změnou názvu firmy a navýšením základního kapitálu firmy. Z původního názvu heureka.gurdau vinařství s.r.o. jsme se přejmenovali na heureka.kurdějov vinařství s.r.o.

A co je jinak nového?

Dobu covidovou jsme využili ke konsolidaci firmy a rekonstrukci penzionu. Máme i plány dalšího rozvoje, studii malého vinařství, se kterou Vás jednoho dne také seznámíme. Dobu po-covidovou bychom rádi využili pro rozvoj spolupráce, služeb a povědomí o Kurdějovu, jako významné vinařské obce.

Jde nám o dlouhodobý rozvoj vinařství v obci Kurdějov (Gurdau).

Další články

Zveme vás na St. Johann Fest

Zveme vás na St. Johann Fest

Spolek kurdějovských vinařů ve spolupráci s obcí a místní farností pořádá první ročník tzv. St. Johann Fest, letní přehlídka kurdějovských vín. Jde o obnovení tradice, tyto slavnosti vína byly pořádány v Kurdějově s datem narození Jana Křtitele, tedy 24. června....

Spustili jsme nový web

Spustili jsme nový web

Máme velikou radost, že vám konečně můžeme ukázat náš nový web. Najdete na něm vše podstatné o tom, kde Žabinec leží, co nabízí a jak si jej můžete užít. Zároveň jsme spustili nový rezervační systém, díky kterému si sami ověříte, zda je ve Vámi vybraném termínu volno...