Otvíráme dům Pinot

21. července 2020

Máme velkou radost, že vám můžeme sdělit tuto novinu. Právě jsme dokončili rekonstrukci apartmánového domu Pinot. Tím je kapacita našeho penzionu kompletní a my jsme připraveni uvítat 24 hostů, či v případě svateb až 30 svatebčanů.

Jedná se o apartmány Pinot (č. 1), André (č. 2) a Merlot (č. 3). Pro ubytování v těchto apartmánech prosím použijte náš rezervační systém. Rezervace přijímáme na termíny od 31. července 2020.

A proč této části penzionu říkáme zrovna Pinot? Pinot je jedna z nejstarších odrůd révy vinné. Na Hustopečsku je pro ni příznivá půda a proto je v Kurdějově hojně vysazována. 

Další články

Zveme vás na St. Johann Fest

Zveme vás na St. Johann Fest

Spolek kurdějovských vinařů ve spolupráci s obcí a místní farností pořádá první ročník tzv. St. Johann Fest, letní přehlídka kurdějovských vín. Jde o obnovení tradice, tyto slavnosti vína byly pořádány v Kurdějově s datem narození Jana Křtitele, tedy 24. června....

Spustili jsme nový web

Spustili jsme nový web

Máme velikou radost, že vám konečně můžeme ukázat náš nový web. Najdete na něm vše podstatné o tom, kde Žabinec leží, co nabízí a jak si jej můžete užít. Zároveň jsme spustili nový rezervační systém, díky kterému si sami ověříte, zda je ve Vámi vybraném termínu volno...